174 results in search
$6,300,000
58
72 Timber Ridge Road Alton NH 03810

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 8,855
Dom 115
$5,574,900
60
43 Happy Homes Road Meredith NH 03253

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 4,840
Dom 151
$5,399,000
42
18 Lovejoy Lane Meredith NH 03253

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 4,800
Dom 66
$4,395,000
52
6 Governor Wentworth Highway Tuftonboro NH 03816

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,640
Dom 66
$4,100,000
57
27 First Point Road Moultonborough NH 03254

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,740
Dom 612
$3,950,000
56
291 N Endicott Street Laconia NH 03246

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 9,246
Dom 44
$3,950,000
42
124 State Street Portsmouth NH 03801

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 3,372
Dom 10
$3,490,000
60
1681 Ocean Boulevard Rye NH 03870

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,786
Dom 44
$3,100,000
19
10 D Chase Island Road Atkinson NH 03811

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,979
Dom 26
$2,950,000
53
711 West Shore Road Alexandria NH 03222

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 6,385
Dom 64
$2,900,000
55
161 Concord Road Keene NH 03431

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 7,129
Dom 93
$2,450,000
59
24 Old Stage Road Hampton Falls NH 03844

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 5,025
Dom 15
$2,250,000
49
78 Cates Lane Brookfield NH 03872

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,752
Dom 28
$2,250,000
16
4 Hay Hill Road Lincoln NH 03251

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,300
Dom 120
$2,200,000
60
51 Depot Road Hampton Falls NH 03844

Beds 7
Baths 7
Sq.Ft. 6,878
Dom 50
$2,150,000
54
17 Landing Road Lincoln NH 03251

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,353
Dom 87
$2,100,000
38
290 Trask Side Road Alton NH 03810

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,500
Dom 1
$1,925,000
60
38 WISTERIA Drive Dover NH 03820

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,043
Dom 127
$1,924,900
-$75,000
59
72-78 West Shore Road Nelson NH 03457

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,084
Dom 144
$1,850,000
-$145,000
60
132 Chapel Street Portsmouth NH 03801

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,489
Dom 31
$1,800,000
-$100,000
50
5 South Watch Road Meredith NH 03253

Beds 7
Baths 4
Sq.Ft. 3,780
Dom 46
$1,750,000
60
20 Pinnacle Lane Bow NH 03304

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 5,232
Dom 3
$1,737,500
59
69 Exeter Road North Hampton NH 03862

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,156
Dom 48
$1,599,000
60
76 Curries Way Brookfield NH 03872

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,726
Dom 9
$1,500,000
60
10 Checkerberry Lane Concord NH 03301

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,863
Dom 14
$1,449,900
58
14A Lake Shore Drive Moultonborough NH 03254

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,050
Dom 2
$1,399,000
53
5 Sawmill Lane New Boston NH 03070

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,866
Dom 71
$1,399,000
40
16 Burdett Road Bartlett NH 03847

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,177
Dom 102
$1,390,000
60
24 North Ledge Road Bartlett NH 03812

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 6,550
Dom 161
$1,350,000
46
100 North Thetford Road Lyme NH 03678

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,101
Dom 104