19 results in search
$995,000
41
113 Oxbow Lane Conway NH 03818

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,525
Dom 9
$985,000
38
123 Oxbow Lane Conway NH 03818

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,200
Dom 60
$975,000
60
47 Oxbow Lane Conway NH 03818

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,908
Dom 5
$950,000
60
17 Croto Lane Albany NH 03818

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,468
Dom 14
$899,000
39
18 Woodland Grove Road Conway NH 03818

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,572
Dom 237
$800,000
-$50,000
60
37 O'Connor Lane Albany NH 03818

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,958
Dom 45
$685,000
-$14,000
18
726 Pequawket Drive Conway NH 03818

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,044
Dom 3
$599,000
57
10 LANDSDOWN Lane Conway NH 03818

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,026
Dom 2
$559,900
38
70 Landsdown Lane Conway NH 03818

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,957
Dom 12
$524,900
51
44 Benlor Drive Conway NH 03818

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,228
Dom 29
$499,000
39
108 Brenner Drive Conway NH 03818

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,184
Dom 3
$435,000
53
106 Fairview Avenue Conway NH 03818

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,614
Dom 151
$415,000
40
20 Lake Pines Circle Conway NH 03818

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,434
Dom 3
$399,500
27
2521 NH Route 16 Albany NH 03818

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,770
Dom 51
$385,000
60
2659 NH Route 16 Albany NH 03818

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 1,784
Dom 15
$375,000
60
211 High Street Albany NH 03818

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,261
Dom 4
$325,000
-$50,000
49
229 Tasker Hill Road Conway NH 03818

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,924
Dom 59
$270,000
1
1974 New Hampshire Route 16 Albany NH 03818

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,380
Dom 66
$169,900
31
357 Lamplighters Park Conway NH 03818

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,056
Dom 156

Phone : 603-488-1779