11 results in search
$3,995,000
52
9 Umbrella Point Wolfeboro NH 03894

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,670
Dom 35
$2,800,000
-$195,000
60
222 N. Main Street Wolfeboro NH 03894

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 7,138
Dom 194
$1,995,000
36
165 Ambrose Way Wolfeboro NH 03894

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,657
Dom 39
$1,800,000
58
27 Abenaukee Drive Wolfeboro NH 03894

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,672
Dom 49
$1,689,000
59
33 Sky Lane Wolfeboro NH 03894

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,181
Dom 48
$1,500,000
56
151 Ambrose Way Wolfeboro NH 03894

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,994
Dom 1
$1,050,000
47
2 Mountain West Drive #17 Wolfeboro NH 03894

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,626
Dom 21
$825,000
42
449 N Wakefield Road Wolfeboro NH 03872

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 4,020
Dom 2
$775,000
36
680 North Main Street #13 Wolfeboro NH 03894

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,408
Dom 21
$549,900
59
1 Robin Acres Drive Wolfeboro NH 03894

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,000
Dom 18
$399,000
39
156 Trotting Track Road Wolfeboro NH 03894

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,586
Dom 43

Phone : 603-488-1779