57 results in search
$2,900,000
55
161 Concord Road Keene NH 03431

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 7,129
Dom 98
$635,000
-$15,000
60
545 Hurricane Road Keene NH 03431

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,744
Dom 30
$585,000
40
162 Hurricane Road Keene NH 03431

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,214
Dom 19
$549,900
59
118 Hurricane Road Keene NH 03431

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,939
Dom 7
$540,000
51
84 Elm Street Keene NH 03431

Beds 0
Baths 2
Sq.Ft. 2,226
Dom 20
$524,900
2
Lot 64 Old Walpole Road Keene NH 03446

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,456
Dom 52
$518,900
43
17 Leahy Road Keene NH 03431

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,972
Dom 165
$500,000
9
27 Proctor Court Keene NH 03431

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 2,032
Dom 22
$499,900
51
8 Marguerite Street Keene NH 03431

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,251
Dom 139
$499,900
3
3 Magnolia Way Keene NH 03431

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,292
Dom 90
$499,900
-$49,100
36
549 West Street Keene NH 03431

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,968
Dom 68
$499,900
1
1 Magnolia Way Keene NH 03431

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,536
Dom 41
$499,900
-$49,100
36
549 West Street Keene NH 03431

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 6
$495,000
46
398 Jordan Road Keene NH 03431

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,403
Dom 42
$485,000
39
3 Greenbriar Road Keene NH 03431

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,274
Dom 11
$475,000
29
143 Arch Street Keene NH 03431

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,500
Dom 57
$475,000
$16,000
61 Kelleher Street Keene NH 03431

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,660
Dom 0
$469,900
46
18 Meetinghouse Road Keene NH 03431

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,140
Dom 6
$459,000
39
247 Park Avenue Keene NH 03431

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,150
Dom 8
$439,000
47
4 Fairview Street Keene NH 03431

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,298
Dom 10
$435,000
25
49 McKinley Street Keene NH 03431

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 836
Dom 12
$419,500
-$5,500
54
65 Sullivan Street Keene NH 03431

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,660
Dom 4
$419,000
35
7 Riverton Street Keene NH 03431

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,986
Dom 17
$415,000
-$15,000
25
74-76 Water Street Keene NH 03431

Beds 5
Baths
Sq.Ft. 2,123
Dom 10
$414,900
54
18 Iceland Circle Keene NH 03431

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,696
Dom 5
$399,900
49
24 Speaker Street Keene NH 03431

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,204
Dom 34
$379,900
55
41 Morin Avenue Keene NH 03431

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,125
Dom 65
$375,000
59
11 Woodbury Street Keene NH 03431

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,178
Dom 6
$375,000
20
12 Willow Court Keene NH 03431

Beds 6
Baths 2
Sq.Ft. 1,820
Dom 16
$375,000
40
72 North Lincoln Street Keene NH 03431

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,520
Dom 0

Phone : 603-488-1779