71 results in search
$1,290,000
59
376 Orford Road Lyme NH 03768

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 5,136
Dom 109
$1,275,000
35
3 Woodmore Drive Hanover NH 03755

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,177
Dom 48
$1,275,000
29
9 Wyeth Road Hanover NH 03755

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,831
Dom 47
$1,249,900
46
64 Fairway Drive Ashland NH 03217

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,660
Dom 168
$949,000
42
11 Sebec Road Holderness NH 03245

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,868
Dom 294
$940,000
60
15 Churchill Way Lebanon NH 03766

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 3,375
Dom 5
$779,000
53
254 Seven Pines Road Holderness NH 03245

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,960
Dom 22
$749,000
45
188 Cottage Street Littleton NH 03561

Beds 0
Baths 10
Sq.Ft. 3,800
Dom 86
$749,000
50
14 Lloyd Street Campton NH 03223

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,568
Dom 16
$749,000
56
14 Lloyd Street Campton NH 03223

Beds 0
Baths 4
Sq.Ft. 4,568
Dom 18
$715,000
41
43 Gould Road Lebanon NH 03784

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,917
Dom 17
$680,000
60
22 Fairway Drive Ashland NH 03217

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 3,178
Dom 25
$679,900
52
85 Willow Brook Road Thornton NH 03285

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,332
Dom 31
$642,000
58
3481 Us Route 3 Thornton NH 03285

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 1,494
Dom 273
$639,000
49
158 Pollard Road Lincoln NH 03251

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,905
Dom 168
$585,000
60
15 Wildcat Drive Haverhill NH 03785

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,450
Dom 14
$575,000
22
21 Wheatley Street Lebanon NH 03766

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,435
Dom 84
$560,000
-$15,000
36
450 Upper Birch Drive Bristol NH 03222-6558

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,177
Dom 51
$530,000
22
252-254 Lost River Road Woodstock NH 03262

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,712
Dom 4
$519,000
56
58 Barber Road Haverhill NH 03774

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,232
Dom 3
$509,000
-$41,000
35
243 Partridge Lane Haverhill NH 03774

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,920
Dom 23
$499,000
43
11 Amherst Lane Haverhill NH 03785

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,372
Dom 95
$489,000
37
1219 New Hampshire Route 10 Orford NH 03777

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,595
Dom 3
$479,900
49
12 Beard Lane Grafton NH 03420

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,570
Dom 25
$479,000
-$20,000
44
1047 New Hampshire Route 175 Holderness NH 03245

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,945
Dom 38
$459,900
22
37 Rosy Lane Campton NH 03223

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,678
Dom 9
$450,000
47
77 Trapper Road Campton NH 03223

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,872
Dom 5
$450,000
27
175 Main Street Grafton NH 03240

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,069
Dom 33
$449,900
43
11 Bryant Lane Enfield NH 03748

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,337
Dom 5
$449,900
35
25 Sargent Street Woodstock NH 03262

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,344
Dom 3

Phone : 603-488-1779