5 results in search
$3,250,000
60
768 Doetown Road Rumney NH 03266

Beds 21
Baths 10
Sq.Ft. 9,595
Dom 217
$3,250,000
60
768 Doetown Road Rumney NH 03266

Beds 21
Baths
Sq.Ft. 9,595
Dom 217
$1,695,000
-$55,000
55
68 Lyme Road Hanover NH 03755

Beds 0
Baths 4
Sq.Ft. 4,716
Dom 59
$750,000
57
77 Williams Road Orange NH 03741

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,950
Dom 33
$695,000
38
102 Skyline Drive Franconia NH 03580

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,310
Dom 18

Phone : 603-488-1779