18 results in search
$1,750,000
30
48 Spruce Drive Wakefield NH 03872

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,995
Dom 5
$1,695,000
-$205,000
60
70 Peak Vista Lane Madison NH 03849

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,718
Dom 359
$1,315,000
-$30,000
60
42 Peak Vista Madison NH 03849

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,149
Dom 47
$1,150,000
54
70 River Street Bartlett NH 03812

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,392
Dom 185
$950,000
60
28 Juniper Way Jackson NH 03846

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,346
Dom 7
$895,000
52
1260 East Madison Road Madison NH 03849

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,126
Dom 45
$685,000
54
87 Sodom Road Tuftonboro NH 03816

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,949
Dom 37
$619,000
52
233 Ossipee Mountain Road Moultonborough NH 03254

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,100
Dom 6
$599,900
22
184 Covered Bridge Lane Bartlett NH 03812

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,218
Dom 13
$579,000
47
18 Charles Road Conway NH 03813

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,692
Dom 4
$569,900
45
10 Grandval Way Madison NH 03849

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,440
Dom 31
$549,900
60
61 Bayle Mountain Road Ossipee NH 03814

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,344
Dom 16
$525,000
45
26 Clancy Road Freedom NH 03836

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,860
Dom 15
$525,000
-$30,000
58
5 Wildflower Lane Bartlett NH 03812

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,552
Dom 49
$509,000
-$10,000
41
111 Pine River Path Effingham NH 03882

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 917
Dom 32
$499,000
55
415 Gold Coast Drive Wakefield NH 03830

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,271
Dom 40
$474,900
35
90 Chandler Mountain Road Bartlett NH 03845

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,160
Dom 1
$385,000
60
2659 NH Route 16 Albany NH 03818

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 1,784
Dom 22

Phone : 603-488-1779