28 results in search
$699,000
49
704 Hillside Avenue Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,345
Dom 180
$517,900
29
263 Milan Road Milan NH 03588

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,717
Dom 149
$459,900
53
302 Howard Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,930
Dom 24
$299,000
26
774 Hillside Avenue Berlin NH 03570

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,494
Dom 26
$269,000
27
60 Mason Street Berlin NH 03570

Beds 0
Baths 2
Sq.Ft. 2,328
Dom 305
$249,900
45
511 Goebel Street Berlin NH 03570

Beds 0
Baths 3
Sq.Ft. 4,102
Dom 29
$249,000
48
358 Willard Street Berlin NH 03570

Beds 0
Baths 2
Sq.Ft. 3,814
Dom 48
$229,900
38
193 Willow Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,285
Dom 92
$225,900
46
348 Champlain Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,040
Dom 7
$218,000
35
116 Washington Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,519
Dom 103
$214,900
19
25 Wight Street Berlin NH 03570

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,036
Dom 27
$210,000
36
80 Marne Avenue Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 2,016
Dom 4
$199,000
38
44 7Th Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,938
Dom 86
$195,900
-$9,100
20
255 Wight Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,202
Dom 21
$179,000
23
457 Hillsboro Street Berlin NH 03570

Beds 0
Baths 3
Sq.Ft. 4,000
Dom 20
$179,000
19
518 Burgess Street Berlin NH 03570

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 2,252
Dom 18
$175,000
30
612 Rockingham Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,360
Dom 54
$169,500
30
66 Spruce Street Berlin NH 03570

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,170
Dom 56
$169,500
36
5 Guilmette Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,553
Dom 3
$169,000
-$5,900
35
213 Hillside Avenue Berlin NH 03570

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,622
Dom 181
$160,000
45
116 Sessions Street Berlin NH 03570

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,016
Dom 10
$159,900
-$9,100
25
191 Sweden Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,210
Dom 176
$159,000
24
166 Glen Avenue Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 936
Dom 243
$149,900
42
650 Blais Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,140
Dom 67
$149,000
11
31 Williamson Avenue Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,625
Dom 81
$129,900
16
866 5Th Avenue Berlin NH 03570

Beds 0
Baths 2
Sq.Ft. 1,664
Dom 9
$117,500
-$7,500
43
167 Norway Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,071
Dom 47
$109,900
18
25 Turcotte Street Berlin NH 03570

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,632
Dom 5

Phone : 603-488-1779