26 results in search
$3,672,000
52
6 Crescent Drive Bow NH 03304

Beds 6
Baths 11
Sq.Ft. 13,981
Dom 7
$2,500,000
59
40 Dunbarton Center Road Bow NH 03304

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,752
Dom 47
$1,750,000
5
0 Brown Hill Road Bow NH 03304

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,164
Dom 230
$1,750,000
60
20 Pinnacle Lane Bow NH 03304

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 5,232
Dom 4
$1,400,000
50
12 S Bow Road Bow NH 03304

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,395
Dom 16
$1,250,000
60
15 Heidi Lane #67-A9 Bow NH 03304

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,410
Dom 21
$1,199,000
60
7 Morgan Drive Bow NH 03304

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 6,932
Dom 181
$1,100,000
59
15 Wheeler Road Bow NH 03304

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,996
Dom 25
$999,900
46
8 Longview Drive Bow NH 03304

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 4,845
Dom 191
$925,000
40
77 White Rock Hill Road Bow NH 03304

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,680
Dom 114
$899,000
-$26,000
50
37 Allen Road Bow NH 03304

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,927
Dom 37
$897,500
51
43 Hampshire Hills Drive Bow NH 03304

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 3,550
Dom 3
$699,900
42
16 Timmins Road Bow NH 03304

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,448
Dom 5
$699,000
-$26,000
57
244 Page Road Bow NH 03304

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,706
Dom 51
$697,000
45
1 Bona Vista Drive Bow NH 03304

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,456
Dom 32
$679,900
-$20,000
49
13 Ferry Road Bow NH 03304

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,319
Dom 9
$675,000
-$14,000
54
1379 Route 3A Bow NH 03304

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,578
Dom 28
$650,000
60
14 Brown Hill Road Bow NH 03304

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,885
Dom 11
$642,000
41
4 Cedar Lane Bow NH 03304

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,476
Dom 12
$624,900
53
1 Kelso Drive Bow NH 03304

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,146
Dom 5
$599,900
-$50,000
41
5 Windchime Drive Bow NH 03304

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,540
Dom 71
$597,900
58
68 White Rock Hill Road Bow NH 03304

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,768
Dom 28
$510,000
49
5 Holly Circle Bow NH 03304

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,418
Dom 163
$479,000
30
59 White Rock Hill Road Bow NH 03304

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,944
Dom 6
$424,000
36
30 Bow Bog Road Bow NH 03304

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,296
Dom 3
$375,000
25
80 S Bow Road Bow NH 03304

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,120
Dom 31

Phone : 603-488-1779